Tkaniny velvetowe

Firma TIM właściciel marki Rivestimento jako jeden z pierwszych wprowadził na rynek Polski szczególny asortyment tkanin VELVETOWYCH. Jest to wyjątkowy, a zarazem bardzo trudny w produkcji rodzaj tkanin.
Dlatego razem z zaprzyjaźnionymi z naszej branży designerami najpierw z Turcji, a później również z Chin, łącząc wspólna pasję do tworzenia niepowtarzalnych wzorów i jakości stworzyliśmy rodzaj tkanin VELVETOWYCH. Do której to wykorzystujemy specjalnie skomponowane mieszanki różnego rodzaju przędz poliestrowych, których to odpowiednia kompozycja pozwoliła nam na odkrycie prawdziwej tajemnicy nowego stylu i charakteru tej grupy tkanin obiciowych. (…?) oraz czystą paletę barw która sprawia, że przeniesiemy się do ogrodu naszej wyobraźni i jest to o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, a wrażenia gwarantujące najwyższy poziom zadowolenia i jakości której to osiągnięcie było dla nas najważniejszym priorytetem.

Finałowym wyzwaniem dla nas do osiągnięcia był dotyk, miękkość, puszystość i gładkość jedwabnego chwytu.
Czy nam się to udało w 100%? Nie nam to oceniać to Wy nasi klienci musicie to sami ocenić do czego oczywiście Was serdecznie zapraszamy.