TIM Collection

JESTEŚMY WIODĄCYM DOSTAWCĄ TKANIN OBICIOWYCH W EUROPIE

Jesteśmy wiodącym importerem materiałów obiciowych i tkanin tapicerskich. W stałej ofercie posiadamy kolekcję dzielącą się na tkaniny: stylowe, nowoczesne, żakardowe i Velvetowe.

To właśnie My jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek Polski w 2011 roku kolekcję tkanin Velvetowych. Posiadają one system NANO BIONIC FINISH.

NANO BIONIC FINISH to system impregnatów stosowanych w przemyśle włókienniczym. Ze względu na swoje właściwości zatrzymuje wodę oraz olej poprzez wykorzystanie wiązań polimerowych.

Giętka struktura NANOformowana  na włóknie jest bez wątpienia wysoce odpornym na ścieranie.

Opracowane w Niemczech specjalistyczne wykończenie NANO przedłuża efekt impregnatu zabezpieczającego tkaninę przed zabrudzeniem. W szczególności oleistymi substancjami pochodzenia spożywczego takimi jak: sosy, tłuszcze roślinne i zwierzęce.

W szczególności gwarantuje bardzo dużą odporność na ścieranie, dzięki czemu nawet po wielokrotnym praniu, czy czyszczeniu chemicznym tkanina zachowuje swoją jakość.

NICE 3
PISELLO 6

TIM Collection

JESTEŚMY FIRMĄ Z TRADYCJĄ

Nasze doświadczenie oraz wysoka pozycja na rynku Polskim pozwala zaoferować najbardziej poszukiwane kolekcje w konkurencyjnych cenach oraz niezwłocznie dostarczyć je w dowolnie wybrane miejsce w całej Europie.

Od 2017 roku wspólnie przy współpracy z włoskimi designerami i dekoratorami wnętrz wprowadziliśmy na Polski rynek innowacyjną kolekcję tkanin Rivestimento.

Rivestimento to kolekcja tkanin, która trafia w najnowsze trendy meblarskiej i dekoracyjnej mody, charakteryzująca się doskonałym wzornictwem, najwyższą jakością i wysokimi parametrami technicznymi gwarantując najwyższe techniki wykończeniowe.

Wyspecjalizowana kadra posiada kompleksową wiedzę dotyczącą produktów, a także wspiera naszych partnerów we wszelkich procesach logistycznych związanych z zakupem.

Dysponujemy zapleczem handlowo-magazynowym o powierzchni 3800 m2, które umożliwia nam obsługę kilkunastu tysięcy zamówień w miesiącu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy otrzymywali zamówiony towar w najkrótszym możliwym czasie dbając jednocześnie o najwyższe standardy zabezpieczenia przesyłek.