O nas

Wszystko co musisz wiedzieć o naszej firmie

Dla czego My.

Jesteśmy wiodącym importerem materiałów obiciowych i tkanin tapicerskich. W stałej ofercie posiadamy kolekcję dzielącą się na tkaniny: stylowe, nowoczesne, żakardowe i Velvetowe.

Wyspecjalizowana kadra posiada kompleksową wiedzę dotyczącą produktów, a także wspiera naszych partnerów we wszelkich procesach logistycznych związanych z zakupem.

Dysponujemy zapleczem handlowo-magazynowym o powierzchni 3800 m2, które umożliwia nam obsługę kilkunastu tysięcy zamówień w miesiącu.

Co nas wyróżnia.

To właśnie My jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek Polski w 2011 roku kolekcję tkanin Velvetowych. Posiadają one system NANO BIONIC FINISH.

NANO BIONIC FINISH to system impregnatów stosowanych w przemyśle włókienniczym. Ze względu na swoje właściwości zatrzymuje wodę oraz olej poprzez wykorzystanie wiązań polimerowych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi partnerzy otrzymywali zamówiony towar w najkrótszym możliwym czasie dbając jednocześnie o najwyższe standardy zabezpieczenia przesyłek.

Nasze początki.

Nasze doświadczenie oraz wysoka pozycja na rynku Polskim pozwala zaoferować najbardziej poszukiwane kolekcje w konkurencyjnych cenach oraz niezwłocznie dostarczyć je w dowolnie wybrane miejsce w całej Europie.

Od 2017 roku wspólnie przy współpracy z włoskimi designerami i dekoratorami wnętrz wprowadziliśmy na Polski rynek innowacyjną kolekcję tkanin Rivestimento.

K+
Klientów
M+
Sprzedanych metrów
*
Kolorów
h
Błyskawiczna wysyłka

Nasi klienci

  • Meble Piaski
  • Hurtownia tkanin obiciowych PROHURT
  • Hurtownia tkanin WERA
  • Hurtownia tkanin obiciowych GRACA
  • Producent mabli PMW
  • Clients
Tkaniny obiciowe © 2022 Wszelkie prawa zastrzeżone przez TIM Tomasz Reczulski
biuro@tim-collection.pl · +48 600 078 798